3 láhve březové mízy = poštovné a balné zdarma

Sezóna detoxikace – čili i březové mízy – je v plném proudu. Proto se sluší podpořit ty z Vás, kdo se chtějí vydat tímto směrem a zkusit první březovou mízu z Podbeskydí.
Proto vězte, že všichni, kdo si objednají tři a více lahví březové mízy budou mít poštovné a balné ZDARMA. Budete-li mít zájem o 6 a více lahví, tak se mi ozvěte přímo (kelar@prvnimiza.cz či 602147418) a domluvíme si individuální podmínky. V dokonalé úctě

Honza


6 komentářů

Martina Pekárková

Dobrý den, budete i v letošním roce nabízet břízovou mízu?
Děkuji za odpověď
Martina Pekárková
tel. 722 710 846

Honza Kelar

Dobrý den paní Pekárková,

ano, březovou mízu mám stále k dispozici – k prodeji nabízím vlastní zkvašenou mízu, čili tu z loňského sběru. Čerstvá musí vždy několik měsíců zdrát v láhvi ve sklepě.

S pozdravem

Honza Kelar

první míza

LP

Dobrý den, ráda bych si u Vás zakoupila březovou mízu. Kdy je nejlepší začít mízu pít? Děkuji. LP

Honza Kelar

Dobrý den,

myslím, že právě nyní je ta nejvhodnější doba, protože i břízy nyní začínají nabírat novou mízu. Jinak si ji lidé dopřávají nejčastějí nyní zjara (do května) a pak na podzim. Protože se však v mém případě jedná o zkvašenou březovou mízu, tak je možné ji pít kdykoliv je potřeba.

Důležité je, ať je Vám ku prospěchu.

Honza Kelar

Marcel

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či mi môžu viete poslať aj na Slovensko. Dakujem

Honza Kelar

Dobrý den,

pokud na to nespěcháte, tak cca 1 za 2 týdny jsem schopen zaslat balík i na Slovensko (pravděpodobně přes přepravce balíků Geis).

Honza Kelar


Komentáře